خرید قالب وردپرس با سئو بالا راهکار جدید برای وب سایت های دانلودی دریافت و مشاهده

مشاوره تلفنی

۰۲۱-۶۶۹۴۰۴۲۲
شروع کار

طراحی قالب وردپرس – طراحی سایت فرهادینا – قالب وردپرس


قالب دانلودی وردپرس FarDL

یک خبر خوب، می‌توانید بدون نیاز به طراحی اختصاصی یک قالب سئو و سبک برای سایت خود بخرید.

  • سئو بالا و کدنویسی استاندارد

  • بروز رسانی و پشتیبانی قالب
  • تنظیمات برای سایت دانلود، موزیک، فیلم

اطلاعات بیشتر و خرید ◃

طراحی قالب وردپرس – در متن زیر می خوانید چرا وردپرس سیستم مورد علاقه ی بسیاری از طراحان وب است .

وردپرس چیست ؟

طراحی قالب وردپرس با توجه به اینکه طراحی سایت فرهادینا به صورت اختصاصی نیز انجام میشود اما در بسیار از پروژه ها از طراحی قالب وردپرس استفاده می کنیم اما چرا ؟ وردپرس یک سیستم برای راه اندازی سایت و وبلاگ در انواع موضوعات است و همچنین راه اندازی شبکه های اجتماعی با BuddyPress یا ایجاد انجمن باافزونه BBPress توسط وردپرس امکان پذیر است . مت مولنوگ بنیان گذار ( Automattic ) وردپرس است که با زبان PHP نوشته شده است و از قدرت MySql نیز بهرمند است و کاملا یک سیستم رایگان و متن باز است و شما می توانید از وردپرس به عنوان سکویی برای پروژه های خود استفاده کنید .

طراحی قالب با وردپرس

پس از ۴ سال کار با وردپرس آنرا به عنوان اولین گزینه در طراحی انواع سایت های تفریحی, شخصی, آموزشی, گالری, شرکتی و .. می دانیم و تیم طراحی قالب وردپرس می تواند در کوتاه ترین زمان یک قالب اختصاصی برای سایت های شما طراحی کند. در طراحی قالب وردپرس به نکات زیادی توجه میشود که اولا بحث بهینه سازی و سئو قالب وردپرس است که باعث افزایش ترافیک سایت شما می شود سایت هایی با سیستم وردپرس توسط ما طراحی شدند که بیشتر از سی هزار ورودی گوگل در روز دارند و در مرحله دوم کدنویسی و طراحی استاندارد قالب وردپرس است و سپس افزودن امکانات اختصاصی بنا به نیاز مشتری از جمله افزونه های اختصاصی ( مانند افزونه اختصاصی تبلیغات, امنیتی و سئو وردپرس )  و تغییر هسته وردپرس است و جالب است بدانید بیشتر از شصت میلیون وب سایت توسط وردپرس در سراسر دنیا راه اندازی شده است !

ویژگی های برجسته وردپرس فارسی

ویژگی برجسته طراحی قالب وردپرس

طراحی قالب وردپرس

طراحی قالب وردپرس – پیش نمایش از صفحه مدیریت وردپرس

قابل توجه شما : برای طراحی قالب وردپرس می توانید هم اکنون برای مشاوره بیشتر با شماره ۰۹۱۹۲۶۱۱۵۷۱ تماس بگیرید و به زودی جلسه های آموزشی طراحی قالب وردپرس در شهر های مختلف برپا خواهد شد .

بیشتر بخوانید در صفحه های مرتبط با طراحی قالب وردپرس ( وردپرس فارسیویکی پدیا )

برچسب ها : طراحی قالب وردپرس , قالب وردپرس , طراحی سایت وردپرس , قالب وردپرس

شماره تماس : ۰۲۱۶۶۹۴۰۴۲۲

مراحل کلی کار

آنچه بهتر است از کار بدانید