شماره تماس

09121380922

ورود به فرم مشاوره

طراحی سایت فرهادینا

طراحی سایت و راه اندازی سایت فرهادینا : طراحی سایت های مختلف با کدنویسی html5 و سئو

طراحی سایت بر اساس سئو

سیستم کلی و طراحی سایت از پایه چگونه است ؟

معمولا در طراحی سایت فرهادینا از سیستم محبوب وردپرس یا دروپال استفاده میشود که محیط کاملا فارسی دارند و میلیونها کاربر در سراسر دنیا از آنها استفاده می کنند . اما اگر سیستم آماده نمی خواهید مشکلی نیست , طراحی سایت شما به صورت پایه و اساسی کدنویسی اختصاصی میشود اما در هر حال استفاده از سیستم هایی مثل وردپرس برای طراحی سایت بیشتر توصیه میشود .

چرا طراحی سایت فرهادینا ؟

به علت طراحی سایت های بزرگی چون دانلودها و تک تمپ و همکاری در سایت هایی نظیر میهن دانلود و … نشانگر این است که بیشترین ورودی گوگل و یکی از محبوب ترین سایت های شخصی توسط فرهادینا طراحی شده است و رسیدن به سایت های نظیر با ورودی گوگل ۴۰ هزار یا بیشتر در روز امکان پذیر است . شما می توانید به راحتی بدون کمترین خرج سایت راه اندازی کنید اما آیا یک سایت غیر حرفه ای با یک سایت کارشناسی شده که شناسنامه ی کاری شما محسوب میشود قابل مقایسه است ؟

طراحی سایت فرهادینا در زمینه های مختلفی مثل فروشگاه , طراحی سایت دانلود, طراحی سایت شرکتی و خصوصی و طراحی سایت تفریحی و مجله ای انجام میگیرد

چقدر سئو مهم است ؟

یکی از مهمترین عامل های بالا بودن آمار وب سایت طراحی سایت بر اساس اصول سئو است که تنها در چند پلاگین و کد نویسی خلاصه نمی شود بلکه به طراحی ساختاری سایت بستگی دارد,یعنی اولویت های ما در طراحی سایت برای بالا بودن سئو  :

  • طراحی سایت به صورت ساده و Flat ( طراحی سایت در دنیا رو به سادگی میرود )
  • قرار دادن و تقسیم بندی صفحه اصلی سایت به صورت مناسب
  • کاربر , کاربر , کاربر !!! کاربر نباید با دیدن سایت شما گیج شود تا بتواند از همه چیز استفاده کند
  • استفاده از کد به جای گرافیک برای سرعت بالاتر در طراحی سایت

طراحی سایت بر اساس جدید ترین معیار های روز وب

امروز طراحی سایت با html5 و css3 یکی از مهمترین ارکان سایت برای افراد حرفه ای است . پس از منسوخ شدن فلش در اینترنت html5 جدید ترین سیستم کدنویسی است که تمامی طراحی سایت فرهادینا با این سیستم صورت می گیرد.

طراحی سایت html5

طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنشگرا

دنیا , دنیای تبلت و موبایل و لپ تاب ها شده است . تا دیروز سایت شما فقط توسط کامپیوتر های شخصی دیده میشد اما امروزه که تبلت و موبایل روز به روز پیشرفت می کنند شما به طراحی سایتی واکنش گرا نیاز ندارید ؟

طراحی سایت responsive واکنش گرا

طراحی سایت responsive واکنش گرا

مراحل طراحی سایت

– دریافت نیاز های مشتری
– اطلاعات دقیق
– طرح اولیه سایت روی عکس
– کدنویسی
– پیاد سازی روی سیستم مناسب
– رفع ایراد

 

اشتراک گذاری

فیسبوک توییتر کلوب