آموزش طراحی سایت | طراحی سایت

فروش قالب های اصلی وردپرس با سئو بالا

هدف از فروش قالب وردپرس با قیمت مناسب تر

با توجه به کاهش کپی برداری از قالب ها و رشد طراحان قالب اما همچنان قالب های سایت مختلف با قیمت های گوناگون به فروش می رسند به همین خاطر در نظر گرفتیم نسخه های اصلی قالب های قدیمی تر و کنونی ( با اجازه مدیران سایت ها ) که ازنظر کدنویسی و سئو در سطحی بالاتر هستند را با قیمت پایین به فروش برسانیم ( مثلا از ۱۰۰ تا ۲۵۰ هزارتومان )  تا از دزدی قالب ها جلوگیری شود .

 قالب های وردپرس آماده شامل چه چیز هایی هستند ؟

در هر حال قالب ها مدتی از روی سایت ها نصب بودند و عاری از هرگونه باگ احتمالی هستند و مانند هر پوسته استاندارد دیگر وردپرس دارای ابزارک, فایل ترجمه و کدنویسی بهینه هستند و به همراه فایل PSD لازم و فایل ReadMe راهنما برای هر کاربر هستند , همچنین به علت کدنویسی های ساده و سبک به راحتی با کمی دانش می توان قالب را شخصی سازی و تغییراتی را حتی انجام داد که قالب به طور کلی تغییر کند که با نسخه اصلی آن تفاوت زیادی داشته باشد اما مدیر سایت آسوده باشد که یک قالب با کد استاندارد و سئو بالا بر روی وردپرس پایگاهش فعال است .

چرا نسخه اصلی قالب های وردپرس بهتر است تهیه شود ؟

یکی دیگر از هدف ها این است که وبمستر ها بتوانند از نسخه اصلی قالب ها با خیال راحت ( از حیث اینکه این پوسته های وردپرس روی سایت هایی بودند که روزانه تا یک میلیون بازدید کننده داشتند ) استفاده کنند . حال شما موافق هستید که پوسته های معتبروردپرس را با کدنویسی تهیه کنید ؟

فروش قالب های وردپرس

 

اهمیت استفاده از قالب‌های آماده وردپرس

یکی از مهم‌ترین تصمیماتی که در مورد ساختن و یا بروز رسانی سایت خود باید در ابتدا به آن توجه کنید این است که می‌خواهید از یک قالب اختصاصی استفاده کنید و یا به سراغ هزاران قالب آماده در دنیای اینترنت بروید.در حالی که هر کدام از این گزینه‌ها ویژگی و معایب خودش را دارد. ما به بررسی ویژگی‌های استفاده از قالب‌های آماده وردپرسی می‌پردازیم و در ادامه بحث یک نمونه قالب موفق ایرانی را به شما معرفی می‌کنیم.

معرفی قالب وردپرسی FARDL

فرهادینا مجموعه‌ای با سابقه در زمینه طراحی اختصاصی و قالب‌های آماده است. سایت‌های محبوبی چون downloadha.com، hastidownload.com، apktops.ir تنها بخشی از فعالیت‌های این مجموعه در زمینه طراحی سایت می‌باشد.
این قالب آماده وردپرسی توسط مجموعه فرهادینا، در اواخر دی ماه سال ۹۶ به بازار آماده‌است.
از جمله ویژگی‌های این قالب آماده می‌توان به سئو بالا و انعطاف‌پذیری در قسمت تنظیمات اشاره کرد. نکتۀ بسیار مهمی که باید در انتخاب یک قالب به آن توجه داشت، ظاهر مناسب و کاربرپسند است. کاربرپسند بودن یعنی قالب شما در زمینۀ فعالیت خود با سایت‌های محبوب در این زمینه شباهت‌هایی داشته باشد.FARDL بیشتر برای وب‌مسترانی که در زمینۀ دانلود نرم‌افزار،موسیقی و یا فیلم فعالیت می‌کنند ساخته شده‌است. از جمله سایت‌هایی که در این زمینه طرفداران بسیاری دارند و FARDL شباهت کم‌نظیری با آنان دارد، می‌توان به soft98.com، uptvs.irاشاره کرد. از ویژگی‌های منحصر به فرد این قالب وردپرسی می‌توان به استفاده همزمان از موضوعات بالا در یک وب‌سایت اشاره کرد.

ورود به صفحه قالب FARDL