آموزش طراحی سایت | طراحی سایت

طراحی سایت فلت

طراحی سایت فلت به طور کلی چیست ؟

طراحی سایت فلت در واقع به معنای طراحی ساده با استفاده از رنگ های مشخص و یک دست است و دیگر خبری از سایه , تکسچر , پترن های گوناگونی و رنگی رنگی نیست , دیگر طراحی ساده با گوشه های تخت و یک دست در مقابل شماست . از مزایای طراحی سایت فلت این است که سایت به طور عجیبی سبک تر می شود حتی در کدنویسی و از نظر بصری هم می توانید ببینید چقدر طراحی ساده سایت دلنواز تر است  چون فونت ها و پاراگراف ها یک دست و تراز شده ارتباط سریع تری با مخاطبان شما برقرار می کند .

اولین شروع حرکت به سوی طراحی تخت به طور جامع و کامل توسط ویندوز ۸ استارت خورد و بعد ها سیستم iOS جدید طراحی فلت را به طور کامل سرو سامان داد و امروزه به عنوان یک ترند محبوب توسط طراحان نرم افزار , سایت و گرافیک قرار میگیرد حتی کارت ویزیت ها  بروشور ها و بنر ها نیز به طور فلت و تنها با یک رنگ و یک فونت مخشص طراحی می شوند . امروزه سایت های زیادی در دنیا به صورت فلت طراحی میشوندکه نمونه های طراحی سایت های فلت را می توانید ببینید مانند سایت  Friendsoftweb یا StudioUpit و حتی سایت رسمی ماکروسافت که جز بزرگترین سایت ها دنیا محسوب می شود .

طراحی فلت توسط Microsoft و Apple

طراحی فلت توسط Microsoft و Apple

طراحی سایت فلت در ایران

به دلیل میل کردن سایت ها به سمت طراحی فلت تصمیم گرفتیم پروژه های خود را به صورت فلت طراحی کنیم مانند سایت دانلودها که می توان به جرات گفت جز اولین سایت های محبوب ایران بود که با طراحی فلت , ریدیزاین شد و بعدها با توجه به بالا رفتن سطح اطلاعات عمومی مدیرهای حرفه ای خیلی ها خواستار طراحی سایت فلت شدند و به همین دلیل طراحی سایت به سبک فلت یکی از گزینه های خاص طراحی در مقابل وبمسترها قرار داده شد .

طراحی سایت دانلودها به صورت فلت

طراحی سایت دانلودها به صورت فلت

همچنین شما با سفارش طراحی سایت از فرهادینا می توانید مطمئن باشید طراحی شما علاوه بر سئو و کیفیت بالا با طراحی روز دنیا طراحی میشود . سبکی که تمامی بزرگان عرصه تکنولوژی برای طراحی رابط کاربری و ظاهری به کار می برند بدون شک اکنون فلت است که با استفاده از رنگ های خاص , استفاده از زمینه های blur یا متد های رایج دیگر در طراحی فلت کاربران را بسیار سریع تر به محیط نرم افزاری عادت می دهد . اکنون اگر یک طراحی سایت فلت نیاز دارید کافیست از بخش سفارش و مشاوره اقدام کنید .